درباره ما

درباره ما

این موسسه خدمات خود را با تمرکز بر اصل صداقت ، قانون مداری ، آگاهی بخشی ، امانتداری و اعتماد در حوزه های داخلی و بین المللی به اشخاص حقیقی و حقوقی ، اعم از سازمانها ، شرکتها و موسسات دولتی و غیردولتی ، عمومی و خصوصی از طریق همکاران خود شامل اساتید دانشگاه ، وکلای پایه یک  ،کارشناسان حقوق ، موسسات تخصصی که در أمور مشاوره أی با ما همکاری می نمایند  و با رعایت اصول حرفه ای در جهت ارتقاء سطح کیفی مدیریت حقوقی در حوزه های بازرگانی و اقتصادی و سایر حوزه های مرتبط در دپارتمان های تخصصی در نقاط مختلف ایران ارائه می دهد.

  موسسه حقوقی دیباگران دنا در زمینه وکالت، کلیه دعاوی شما را بصورت تخصصی بررسی و به نحو راهبردی و موثر پیگیری می‌نماید. اعتبار موسسه ما رضایت مندی شما و هدف مان دفاع تخصصی از حقوق شماست.

خدمات دپارتمان بین الملل موسسه حقوقی  دیباگران دنا عبارتند از :

•              مشاور و وکالت در ایجاد نمایندگی و شعبه، انعقاد قراردادهای بیمه و حمل و نقل در خارج از ایران

•              بررسی صلاحیت قضایی و رفع مشکلات و حل و فصل نمودن دعاوی

•              وکالت و مشاوره حقوقی در انعقاد قرارداد فروش بین المللی کالا و سایر قرارداد های بین المللی

•              وکالت و مشاوره حقوقی در زمینه های حقوق خصوصی بازرگانی بین الملل

•              بررسی و مشاوره در ارتباط با راه های پرداخت و تضمین پرداخت در زمان انعقاد قراردادهای بین المللی

•              بررسی و ارائه راهنمایی و مشاوره در مورد مقررات و قوانین مربوط به سرمایه گذاری در داخل و خارج از ایران

•              مشاوره، تعیین قوانین حاکم بر انواع قرارداد و بررسی آن ها

•              تحلیل مقررات حاکم بر صادرات و واردات و بررسی جوانب حقوق عمومی بازرگانی بین الملل

در یک سال گذشته ، تیم حقوقی همکار ما که بطور تخصصی در أمور بین المللی فعالیت دارد تقریباً در صد و پنجاه پرونده ، دعوی و حل اختلاف به موکلان مشاوره ارائه نموده اند. دراین خصوص موسسه در زمینه آماده سازی پرونده ها و راهبردهای دادخواهی، مشارکت در مراحل حل و فصل دوستانه اختلافات قبل از دادرسی، نمایندگی موکلین در دادگاه و درنهایت اجرای یا ابطال رأی نهایی کمک نموده اند. تیم حقوقی ما همچنین با نمایندگی موکلین در داوریهای مختلف از جمله داوری موردی و نهادی، از تجربه گسترده ای در زمینه داوری تجاری داخلی و بین المللی برخوردار می باشند.  تیم وکلای بین المللی موسسه خدمات مشاوره منظم در خصوص مسائل نظارتی و کمک به شرکتهای خارجی برای ورود و سرمایه گذاری در بازار ایران، حقوق شرکتها، شناخت موکل و راستی آزمایی حقوقی در خصوص طرفهای ایرانی، تحریم و تبعیت، اجرای پروژه، اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی ایران مجوز فیپا، الزامات قوانین مناقصه، مقررات واردات / صادرات، حمایت از حقوق مالکیت فکری ، ارائه مشاوره به سرمایه گذاران اروپایی در خصوص راه اندازی شرکتهای سرمایه گذاری در بازار ایران، از جمله تحریمها، مقررات نظارتی و قانونی و مالیاتی را انجام می دهند .